Jubileusz

Jubileusz jest to święto tych, których losy połączyła ta szkoła. Szkoła, która 40 lat temu otrzymała Imię Bronisława Czecha. Dzisiejsze jubileuszowe świętowanie odbywało się właśnie w gronie przyjaciół naszej szkoły. Uczestniczyliśmy w Mszy Św. i spotkaniu w  budynku szkoły. W otoczeniu pamiątek związanych z Patronem, wśród dekoracji tworzących klimat góralsko sportowy obejrzeliśmy oryginalną prezentację biografii Bronka Czecha, humorystyczną „lekcję” w wykonaniu Absolwentów i żywiołowy taniec góralski. Wymownym momentem było symboliczne przekazanie Sztandaru Szkoły obecnym uczniom przez Pierwszy Poczet Sztandarowy.                                                                      Dziękujemy wszystkim za uświetnienie swoją obecnością tej jubileuszowej uroczystości.