Niedziela, 2024-05-19

Imieniny: Celestyny, Iwony

Mistrzostwa Małopolski w badmintonie

MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W BADMINTONIE

W Niepołomicach 24-25 marca odbył się drugi w tym roku turniej Mistrzostw Małopolski w Badmintonie. W sobotę w młodszych kategoriach, natomiast w niedzielę w kategoriach starszych. Naszą szkołę reprezentowało łącznie 13 zawodników. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy w kategorii junior młodszy. Daria Gąciarz zajęła drugie miejsce, natomiast Aleksandra Biga, Karol Czermak i Jakub Korzec zdobyli  medale brązowe. Trzecie miejsce w kategorii OPEN – amator zajął Krzysztof Sorys. Wiktor Sajdak uplasował się tuż za podium. Nasz Klub i Szkołę reprezentowały również: Karolina Chrobak, Julia Burnat, Karolina Stolarczyk, Gabriela Myjkowska, Emilia Malec, Emilia Budzik i Joanna Piątek. Opiekę nad zawodnikami sprawowali instruktorzy Zdzisław Kula